Podaruj bliskim marzenia

Podaruj swoim bliskim marzenia, których dotychczas nie zrealizowali.

Voucher Ważki to doskonały pomysł na prezent.

Kurs żeglarz jachtowy, który pozwoli rozwinąć skrzydła pod żaglami. Tygodniowy aktywny, energetyczny kurs stacjonarny lub w formie rejsu wędrownego pozwoli na przygotowanie do zdania egzaminu na patent żeglarza jachtowego po którym będziesz mógł realizować swoje marzenia z bliskimi pod żaglami. Kursy realizujemy w siedmiodniowych szkoleniach, ale tak naprawdę szkolimy także na zajęciach przedpołudniowych, popołudniowych, weekendami. Robimy to wtedy kiedy Ty masz czas na swoje marzenia.

Kurs sternika motorowodnego pozwoli na maksymalny przypływ adrenaliny na skuterze wodnym, bądź innym mocnym urządzeniu potrzebującym pobudzić zmysły do granic ich wytrzymałości, Szkolimy na dwudniowych kursach. Terminy ustalamy z klientem.

Voucher to realizacja marzeń z WaŻką, spełnisz je obdarowując bliskich wynajęciem jachtu ze sternikiem, wakacyjną przygodą na kolonii, obozie żeglarskim. To proste, termin, kwotę, oczekiwania specjalne ustalimy telefonicznie lub podczas spotkania tak abyś był pewny, że obdarowani otrzymają najwyższy produkt.

Zapraszamy do kontaktu. Żeglarstwo Uskrzydla.

 Tel. Rafał 660688245,

e-mail: kontakt@wazka.net

FB: www.facebook.com/wazka.net